Њукасл потпиша договор со мајстор кој мешал малтер

2 копии

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов, на социјалните мрежи честопати објавува приватни фотографии, но и често знае да се пошегува и да не насмее со неговите ...
| | веќе видена | слични

По вчерашната тетоважа која што ја направи македонската пејачка Тамара Тодевска и со која што предизвика големо внимание во јавноста, македонскиот шоумен Игор ...
| | веќе видена | слични

Многу познати личности вчера и денес се опростуваат од митрополитот црногорско приморски Амфилохије, а меѓу нив се многу пејачи, политичари, спортисти и јавни ...
| | веќе видена | слични

Никол Мичел, бисексуална поранешна пасторка се одлучила да го замени црковниот живот со стриптизот. Сега работи како модел на платформата за возрасни, „ ...
| | веќе видена | слични

Бањата е едно од омилените места на Лила Филиповска каде што обожава да позира, независно дали е дома или во некоја од хотелските соби каде е чест гостин. Во ...
| | веќе видена | слични

Неодамна Демна Гвасалија ја претстави новата колекција на чевли Вибрам за Баленсијага – ова се потпетици кои имаат врв во облик на прст, слични на пешачки ...
| | веќе видена | слични

Позната македонска Лото девојка Марјана Станојковска добро знае кој е вистинскиот модел на „малиот“ црн фустан кој совршено стои на неа.Секоја фотографија на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако го нема Груевски тука, тогаш многу тешко можеш да дојдеш до вистинската слика за 27 април истакна претседателот Стево Пендаровски на денешниот брифинг за ...
сите 153 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во објава на Фејсубук најави дека партнерството со БЕСА ќе продолжи и на претстојните локални избори, споделувајќи фотографии од средба со ...
сите 192 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на седницата за пратенички прашања во Парламентот повика на одговорно однесување од сите во државата кон Охрид како природно и културно ...
сите 240 | | | веќе видена

Зголемен е бројот на повици во Службата за Итна медицинска помош во Скопје, а екипите од изутрината, досега, интервенираа кај 30 случаи. Граѓаните кои бараат ...
сите 113 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје:Во последните 24 часа се направени 4.582 тестирања, а регистрирани се ...
сите 508 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски нема да потпише указ за прогласување на измените на Изборниот законик со кој се бараат потписи од два отсто од избирачи во ...
сите 265 | | | веќе видена

Во албанското пристаниште Драч е откриена и запленета нова количина на кокаин во контејнер со овошје, нарачка за компанијата „Алба Егзотик Фрут“ (Alba Exotic ...
сите 109 | | | веќе видена

Постојат неколку премрежја во изминативе 30 години кои не можевме да ги превидиме, на пример спорот со Грција. Не можевме да предвидиме прво дека ќе трае толку ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Њукасл потпиша договор со мајстор кој мешал малтер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: