Хери Мегваер или Хулк Хоган?

Фудбалските фанови уште се чудат како е возможно Хери Мегваер да не добие картон, а Челси пенал по ММА зафатот кој го имаше капитенот на Манчестер јунајтед во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Групата „Блек лајвс медр“ во понеделникот поднесе официјално барање за регистрација како политичка партија во Обединетото Кралство, потврдувајќи ги сомнежите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пописот е важен во секое општество и е алатка, инструмент за да обезбеди огромен сет на податоци кои се потребни за креирање на развојни политики од централно, ...
сите 389 | | | веќе видена

Сите снимки на поранешниот претседател Доналд Трамп и неговата администрација се избришани од Јутјуб каналот на Белата куќа.На Јутјуб каналот на Белата куќа во ...
сите 197 | | | веќе видена

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 455 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хери Мегваер или Хулк Хоган?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: