Тричко не запира, нов гол и нова победа за АЕК Ларнака (ВИДЕО)


Македонскиот репрезентативец Крсте Велкоски го запиша својот втор гол сезонава во дресот на Сараево. Во 13. коло од Суперлигата на БиХ, Сараево на полувремето ...
| | веќе видена | слични

Кинеското првенство влегува во завршната фаза и станува се поинтересно. Денеска се играше првиот меч од полуфиналето меѓу Џијангсу Сунинг и Шангај СИПГ, а на ...
| | веќе видена | слични

Лук Копманс е голем јунак на Ден Хаг и најзаслужен за победата на тимот во Купот на Холандија против Спарта Ротердам во маратонски меч што заврши по изведување ...
| | веќе видена | слични

Олимпик Марсеј минимално со 1:0 славеше на гости кај Лориен и со тие три бода ја задржа челната позиција на табелата во француското првенство. Екипата од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 338 | | | веќе видена

Лионел Меси на денешниот меч на кој Барселона славеше со 4:0, постигна гол кој на посебен начин го посвети на неговиот идол, Диего Армандо Марадона, кој почина ...
сите 351 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 174 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 388 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тричко не запира, нов гол и нова победа за АЕК Ларнака (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: