ВМРО ДПМНЕ на протест против сиромаштијата, поскапувањето на електричната енергија со ВМРО ДПМНЕ на протест против сиромаштијата, поскапувањето на електричната енергија со луксузен мерцедес


На социјалните мрежи се појави фотографија, на која се гледа како ВМРО ДПМНЕ, протестира со скапи и луксузни возила. На протестите кои ги организира ВМРО ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО-ДПМНЕ денеска во 12:30 часот повторно ќе протестира против поскапувањето на струјата. Од партијата ги повикуваат сите граѓани кои се незадоволни од оваа ...
| | веќе видена | слични

Поради зголемениот број на заразени со Ковид-19 во земјава, од ВМРО-ДПМНЕ соопштија дека одлучиле денешниот протест да го спроведат со намален број на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Се наоѓаме на прагот на грејната сезона, а мерните станици за загаденост на воздухот мерат 5-6 пати зголемено количество на канцерогени ПМ-10 честички во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ синоќа во Скопје, во Струмица, во Битола, во Тетово и во Куманово одржа протест против како што наведуваат од партијата „неодговорната ...
| | веќе видена | слични

Состојбата со загадувањето на Тетово со воздухот од ден на ден станува се поаларамантна и позагрижувачка. Поминаа четири години откако СДСМ и ДУИ ветија ...
| | веќе видена | слични

Најпрвин една благодарност до вас затоа што во ова време невреме предизвикано од пандемијата со КОВИД – 19 вирусот и оваа енормна загаденост околу нас ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев повторно со брилијантна изјава, овој пат тој изјави дека и во Македонија за време на Втората светска војна имало лица кои биле соработници ...
сите 91 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Сопружници од Куманово пријавиле во полиција дека ги нападнало едно лице. З.М.(33) од Куманово пријавила дека едно лице ја нападнало во нејзиниот дом. Лицето ...
сите 558 | | | веќе видена

Од општина Тетово тврдат дека тие немале никаква одговорност во оперативната фаза на градбата на модуларната болница која изгоре на 8-ми септември при што ...
сите 188 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО ДПМНЕ на протест против сиромаштијата, поскапувањето на електричната енергија со ВМРО ДПМНЕ на протест против сиромаштијата, поскапувањето на електричната енергија со луксузен мерцедес

Од:
До кого (е-маил):
Порака: