Агентот на Озил: Артета не е искрен, навивачите ја заслужуваат вистината!

Менаџерот на Арсенал, Микел Артета не беше искрен кога зборуваше за причините поради кои Месут Озил е изоставен од тимот, тврди менаџерот на фудбалерот, Еркут ...
| | веќе видена | слични

Озил, светскиот шампион во 2014 година со Германија, не играл за Арсенал од март. Последователно, тој одбил да му ја намалат платата заради корона кризата, ...
| | веќе видена | слични

Пред нас се возбудувањата во рамките на седмото коло во Премиерлигата, а сигурно дека натпреварувачите на Фантази со нетрпение ги очекуваат натпреварите од ...
| | веќе видена | слични

Искусниот плејмејкер поради повреда го пропушти мечот против Лестер во кое „Топчиите“ запишаа минимален пораз на свој терен, а секако дискутабилен е неговиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 338 | | | веќе видена

МАКЕДОНИЈА ИМА СВОИ ИНТЕРЕСИ, СВОЈА ПОЛИТИКА И СВОЈА ИДНИНА, АНДРЕЈ КОВАЧЕВ. А ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ Е ПРЕДВОДНИК НА ОТПОРОТ И ПОСЛЕДНИОТ БЕДЕМ, КОЈ ВО СТОИ НА ...
сите 242 | | | веќе видена

Американската авиокомпанија „Јунајтед ерлајнс“ во петокот започна да доставува вакцина против коронавирус произведена од фармацевтската компанија „Фајзер“ во ...
сите 292 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии – на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 173 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Се уште нема одговор од надлежните институции дали имало пропусти во лекувањето на 41 годишната беровчанка Довичинска што пред 15 дена почина на штипско ...
сите 466 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Озил: Артета не е искрен, навивачите ја заслужуваат вистината!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: