Од Интер и се лути на УЕФА поради Хакими

Тројца нови фудбалери на Лацио го пропуштија денешниот тренинг затоа што постои сомнение дека се заразени со Коронавирусот. Патрисио Габарон, Мохамед Фаред и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерите на Барселона одбија да се појават на вториот состанок на кој требаше да се преговара за намалувањето на платите. Играчите во пресрет на состанокот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Центарот за управување со кризи се одржа седница на Главниот штаб за управување со кризи при ЦУК, сега во редуциран состав.На седницата се утврдија силите и ...
сите 758 | | | веќе видена

Министерството за здравство и трите најголеми приватни болници, „Систина“, „Жан Митрев“ и „Ре-медика“, синоќа се договорија да соработуваат во борбата против ...
сите 648 | | | веќе видена

Ново амбулантно возило доби денес штипската Клиничка болница. Возилото е донација на Амбасадата на Германија а лично денеска го предаде германската амбасадорка ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од Интер и се лути на УЕФА поради Хакими

Од:
До кого (е-маил):
Порака: