Пред пет години е направено најтажното селфи на Роналдињо


Некогаш најдобриот фудбалер во свет Роналдињо е позитивен на коронавирус.Бившиот ас на Барселона и Милан по пат на социјалните мрежи објавил дека се заразил со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Поранешната фудбалска ѕвезда, Роналдињо, денеска ја информираше јавноста дека имал позитивен тест на коронавирусот. Бразилецот е во Бело Хоризонте, во својата ...
| | веќе видена | слични

Апсолутната легенда на светскиот фудбал Роналдињо е познат по тоа што насмевката е скоро секогаш на неговото лице. Ова беше особено точно на терен. Бразилецот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во главниот град денеска се одвиваше протест на три локации за оставка на Зоран Заев. Граѓаните масовно се собраа пред Министерството за надворешни работи, ...
сите 280 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Рашела Мизрахи денеска на протестот под мотото „Оставка на Заев, слобода на народот“ од пред Министерството за надворешни работи им ...
сите 568 | | | веќе видена

ПРЕМИЕРОТ ТВРДИ ДЕКА КОМИСИИТЕ ИМААТ НАПРЕДОК Постигнат е напредок во Комисијата за историски прашања, вели премиерот Зоран Заев. Тој рече дека разговорите со ...
сите 591 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 40 | | | веќе видена

Роман Грожан беше пуштен на домашно лекување и направи прв голем чекор во својата рехаблитиација и таа за среќа оди во најдобар можен тек. За среќа тоа што ...
сите 56 | | | веќе видена

Назначувањето на Владо Бучковски за преговарач со Бугарија, откако Македонија на првата меѓувладина конференција доби вето за почеток на пристапните преговори ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пред пет години е направено најтажното селфи на Роналдињо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: