Му се слошило во чајџилница во Гостивар и починал

2 копии

На 29.10.2020 во 13.30 часот, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода Р.Ѓ.(50), од гостиварско Леуново, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Триесет и осумгодишна жена се здобила со тешки телесни повреди откако во неа удрил автобус. Несреќата се случила утрово во 7 часот на улица „Благој Ѓорев“, во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена

Законот за марихуана кој Зоран Заев на сила го турка како предлог од Владата и кој сака да биде изгласан во Собранието има за крајна цел да го легализира ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Му се слошило во чајџилница во Гостивар и починал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: