„Парти беше фантастичен, ќе биде уште подобар“


3 копии

Поранешниот француски репрезентативец Матие Фламини може да му се врати на фудбалот откако минатата година се пензионира. Екс фудбалерот на Арсенал и на Милан, ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот кој тана познат по настапите во дресот на Арсенал и Милан, Матје Фламини ќе ја прекине пензијата и ќе се приклучи на амбициозен тим од Италија. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Активни случаи по општини Скопје денеска (по завршување на епидемиолошките анкети, може да има измена во дистрибуцијата по општини во Скопје)• Чаир – 623• Гази ...
сите 347 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар Арбен Таравари од Алијанса за Албанците во Студио 10 рече дека по иницијатива на Конрад Аденауер организира средба на десничарските ...
сите 179 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Парти беше фантастичен, ќе биде уште подобар“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: