Ова е тајната на Мекдоналдс ЗОШТО КОКА КОЛА ТАМУ ИМА ТОЛКУ ДОБАР ВКУС

Ако некогаш сте нарачале Кока Кола во Мекдоналдс, тогаш веројатно сте забележале дека има вкус сосема поинаков од оној што можете да го купите во продавницата ...
| | веќе видена | слични

Мелиса Расел и Шенон Мекена од Шкотска морале да ја откажат големата свадба која ја имале закажано за оваа пролет, поради коронавирусот. Сепак, не можеле ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонската Влада е свесна дека треба да изготви патоказ за да покаже дека е цврсто посветена на имплементацијата на Договорот за добрососедство со Бугарија, ...
сите 261 | | | веќе видена

Министерство за надворешни работи на Данска ги демантира вестите дека го поддржува ветото на Бугарија за почеток на пристапните преговори на Македонија со ЕУ, ...
сите 425 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Формула 1 пилотот Роман Грожан, кој вози за тимот Хас, мина речиси неповреден од еден од најлошите инциденти во Ф1 во последните години, специјалното одело го ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е тајната на Мекдоналдс ЗОШТО КОКА КОЛА ТАМУ ИМА ТОЛКУ ДОБАР ВКУС

Од:
До кого (е-маил):
Порака: