Бурни реакции во јавноста по објавата на Манчини за коронавирусот (ФОТО)

Селекторот на Италија со голема доза на сарказам имаше контроверзна објава на социјалните мрежи по што настанаа бурни реакции од пошироката јавност. Италија ...
| | веќе видена | слични

За прв пат во својата речиси 100-годишна историја, списанието „Тајм“ го смени името на насловната страница во „Гласај“. TIME’s new cover: Vote. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не престануваат реакциите на последното интервју на премиерот Зоран Заев за бугарската агенција БГНЕС, во кое вели дека „бугарската војска не била фашистичка и ...
сите 170 | | | веќе видена

„Овој викенд во Софија се одржуваат тајни средби помеѓу македонски бугарски владини претставници. Ова досега Заев не го негираше. Според нашите информации се ...
сите 199 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Албанскиот претседател Илир Мета оценува дека фомирањето парламентарна анкетна комисија за извештајот на Дик Марти во врска со истрагата за злосторствата за ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерството за здравство апелира до граѓаните во периодот на слави кој престои максимално да бидат одговорни и да ги почитуваат мерките за заштита. ...
сите 333 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бурни реакции во јавноста по објавата на Манчини за коронавирусот (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: