ЕХФ за „ненормалните“ 13 голови на Карачиќ против ПСЖ

УЕФА денес потсети на фантастичниот Андрес Иниеста. Иниеста обележа една ера во Барселона, а за него и големи пофалби имаше и Меси. „Имаше нешто што секогаш ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона синоќа во Торино го совлада Јувентус со 2-0. Каталонскиот великан изненадувачки лесно ја совлада Старата дама, а младиот 17-годишен Педри одигра ...
| | веќе видена | слични

Оженет и татко на 3 деца од Германија, оди на работа во сукња и штикли. Тој вели дека ова го прави затоа што може и бидејќи сака да го носи тоа што секогаш ...
| | веќе видена | слични

Подобро да седете ако го гледате некаде надворСтрашна снимка во траење од 15 секунди тешко во 2020 година ќе најдете поужасна од оваа.Нема врска со корона ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Унија на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ, Сергеј Попов на протестот пред Министерство за правда во организација на ВМРО-ДПМНЕ под мото „Оставка за ...
сите 601 | | | веќе видена

Назначувањето на Владо Бучковски за преговарач со Бугарија, откако Македонија на првата меѓувладина конференција доби вето за почеток на пристапните преговори ...
сите 69 | | | веќе видена

ПРЕМИЕРОТ ТВРДИ ДЕКА КОМИСИИТЕ ИМААТ НАПРЕДОК Постигнат е напредок во Комисијата за историски прашања, вели премиерот Зоран Заев. Тој рече дека разговорите со ...
сите 176 | | | веќе видена

Бројките на новозаразени се стабилизираа, не одат ниту нагоре, но, ниту надоле. Причина за ваквата стабилизираност е тоа што огромен број од луѓето станаа ...
сите 166 | | | веќе видена

Роман Грожан беше пуштен на домашно лекување и направи прв голем чекор во својата рехаблитиација и таа за среќа оди во најдобар можен тек. За среќа тоа што ...
сите 56 | | | веќе видена

Партијата на европските социјалисти е разочарана од бугарското вето за Македонија. Според нив, Заев демонстрирал храброст и лидерство додека барал пат низ ...
сите 332 | | | веќе видена

Со хистеријата од лажни вести, ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски сакаат да ги срушат државните позиции. Тие се единствените што одработуваат за странски интереси ...
сите 155 | | | веќе видена

Владимир Нелоски, претседател на Градскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје, на денешниот протест пред Министерство за надворешни работи под мотото „Оставка на ...
сите 679 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕХФ за „ненормалните“ 13 голови на Карачиќ против ПСЖ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: