Huawei Mate 40 Pro е новиот крал на DxOMark


3 копии

Кинеската технолошка компанија Huawei во четврток ја претстави својата нова серија Mate 40 на виртуелен настан.. Новиот Huawei Mate 40 Pro има флексибилен OLED ...
| | веќе видена | слични

 Samsung создаде телефон по вкус на своите обожаватели – по мерка на сите љубители на фотографирање, гејмери, луѓе кои голем дел од работното и слободното ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 382 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 388 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 171 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп во интервју во живо за „Фокс Бизнис Њуз“, при што ги повтори обвинувања за изборни измами. Во телефонскиот разговор, во ...
сите 207 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Huawei Mate 40 Pro е новиот крал на DxOMark

Од:
До кого (е-маил):
Порака: