Избрани добитниците на наградната игра Охридска Банка и VISA- Визарата може сѐ

2 копии

Suzuki Swift и 10 електрични тротинети доделени на клиенти на Охридска банка Охридска банка АД Скопје ги избра добитниците на награди предвидени во наградната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Силк Роуд Банка АД Скопје го збогати своето портфолио на платежни картички од брендот VISA со воведување на нови припејд картички за физички и правни лица. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со станбениот кредит на Силк Роуд Банка сега е веќе лесно да го одберете Вашиот #НовДом! Новиот кредитен производ е со фиксна каматна стапка за првите 10 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дали олеснувањето на должничкиот товар со одложување на плаќањето на кредитите, кое траеше шест месеци, сега ќе им предизвика нови главоболки на граѓаните? Ова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонскиот јазик и идентитет не се предмет на преговори, потенцираа вчера високи претставници на Владата и напоменаа дека темната страна на историјата треба ...
сите 228 | | | веќе видена

Легендарниот дефанзивец на Наполи и Јувентус, но и италијанската репрезентација Чиро Ферара му беше соиграч на Марадона во Наполи. Во разговорот со Бобо Виери, ...
сите 314 | | | веќе видена

Го повикуваме премиерот во заминување Зоран Заев јавно да објави пред македонската јавност за што точно тајно се преговара во Софија овие денови? Зоран Заев во ...
сите 156 | | | веќе видена

Ромен Грожан презентираше неверојатна храброст и исполнето од адреналин да си го спаси својот живот, Французинот буквално одеше низ пламен и со помош на ...
сите 94 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, пратеник во Собранието од ВМРО-ДПМНЕ на денешната комисија за финансирање и буџет зборуваше за амандманот кој е на предлог на граѓанскиот ...
сите 175 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Избрани добитниците на наградната игра Охридска Банка и VISA- Визарата може сѐ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: