Клуч за ноќниот живот по 23 часот


5 копии
9 копии

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот е во налет, како кај нас, така и во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога бројот на заразени континуирано расте, а болниците се полнат, опозициската ВМРО-ДПМНЕ, со денови го одлага и блокира донесувањето на мерките важни за ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Во период на есенски бран од коронавирусот потребна е максимална одговорност и посветеност на секој поединец во спречување на ширењето на заразата. Согласно ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Како општествено одговорни компании, целосно свесни за сериозноста и ризиците од зголемувањето на бројот на новозаразени од „Ковид-19“, тргнувајќи од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Членките на групацијата Новоматик, Адмирал, Астра и казино Фламинго хотел, и Апекс Македонија, самоиницијативно ги стопираат угостителските услуги од 23 до 7 ...
| | веќе видена | слични

Групацијата „Новоматик" која ги опфаќа приредувачите на игри на среча „Адмирал", „Астра" и „Казино Фламинго Хотел"), како и асоцијацијата „Апекс Македонија", ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Центарот за управување со кризи се одржа седница на Главниот штаб за управување со кризи при ЦУК, сега во редуциран состав.На седницата се утврдија силите и ...
сите 757 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клуч за ноќниот живот по 23 часот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: