Гризман е ужасен во Барса, не може да го погоди голот


Во „Ел Класико“ овој викенд Антоан Гризман одново доби шанса од клупата за резерви, Французинот изгледа веќе ја губи довербата која ја имаше кај Роналд Куман ...
| | веќе видена | слични

Барселона дефинитивно ќе биде ослабена во дуелот со Јувентус од Лигата на шампионите. Лекарските прегледи покажаа дека Филипе Кутињо има повреда на тетивата, и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Состојбата со ширењето на коронавирусот во земјава е особено сериозна, а граѓените мора доследно да ги почитуваат мерките за заштита – носење маски, држење ...
сите 403 | | | веќе видена

Во време на Ковид пандемија, во насока да ги заштитиме тие што се грижат за нашето здравје и спасуваат животи, предлагам Владата и Министерството за здравство, ...
сите 318 | | | веќе видена

Портпаролот на Владата Душко Арсовски денеска на прес-конференција соопшти дека се уште немаат информација од Институтот за јавно здравје и од Центарот за ...
сите 226 | | | веќе видена

Ниту еден пратеник или службеник од Собранието нема да оди во изолација поради контакт со пратеничката Славјанка Петровска, која пред два дена објави на својот ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гризман е ужасен во Барса, не може да го погоди голот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: