Ван Дајк ќе мора на операција на коленото


2 копии

Ливерпул во минатата сезона ја освои долгоочекуваната титула во Премиерлигата, а во спортот се вели дека е многу потешко да се одбрани титула, па на Црвените ...
| | веќе видена | слични

Веќе е и повеќе од јасно дека тимот на Ливерпул во јануарскиот преоден рок ќе се засилува на стоперската позиција. По повредата на Вирџил Ван Дајк кој ќе ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп даде опширен коментар за темата која овие денови е број еден на Островот, а е поврзана со фудбалерот на Манчестер Јунајтед, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од клиничката болница „Аџибадем Систина“ тврдат дека синот на Амди Бајрам, Габриел Бајрам, бил да се тестира во лабораторијата на болницата на 26 октомври и ...
сите 260 | | | веќе видена

Состојбата со ширењето на коронавирусот во земјава е особено сериозна, а граѓените мора доследно да ги почитуваат мерките за заштита – носење маски, држење ...
сите 119 | | | веќе видена

Најмалку 22 лица загинаа во Турција и Грција кога силен земјотрес од над 7 степени според Рихтер го погоди Егејското Море вчера попладне. Поради потресот се ...
сите 165 | | | веќе видена

- Мојот божји татко отпатува на некое подобро место. Неговите досетки и итроштини засекогаш ќе останат да живеат... Ти благодарам што од студент до последните ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ван Дајк ќе мора на операција на коленото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: