Ван Дајк ќе мора на операција


2 копии

Ливерпул во минатата сезона ја освои долгоочекуваната титула во Премиерлигата, а во спортот се вели дека е многу потешко да се одбрани титула, па на Црвените ...
| | веќе видена | слични

Веќе е и повеќе од јасно дека тимот на Ливерпул во јануарскиот преоден рок ќе се засилува на стоперската позиција. По повредата на Вирџил Ван Дајк кој ќе ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп даде опширен коментар за темата која овие денови е број еден на Островот, а е поврзана со фудбалерот на Манчестер Јунајтед, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Државниот пазарен инспекторат (ДПИ) соопшти дека инспекциските служби од вчера вечер постапуваат според новите овластувања, согласно измените и дополнувањата ...
сите 370 | | | веќе видена

Бојан Стојаноски, пратеник од ВМРО-ДПМНЕ во Собранието на денешната собраниска седница за финансирање и буџет истакна дека опозицијата се однесува крајно ...
сите 188 | | | веќе видена

Состојбата со ширењето на коронавирусот во земјава е особено сериозна, а граѓените мора доследно да ги почитуваат мерките за заштита – носење маски, држење ...
сите 403 | | | веќе видена

Денеска почна закажувањето за правење брзи тестови кои детектираат корона вирус, а интересот е толку голем што термините се пополнети до 10.ноември. Директорот ...
сите 164 | | | веќе видена

Ниту еден пратеник или службеник од Собранието нема да оди во изолација поради контакт со пратеничката Славјанка Петровска, која пред два дена објави на својот ...
сите 179 | | | веќе видена

Хрватскиот европратеник Тонино Пицула преку социјалната мрежа „Твитер“ го поздрави одржувањето на онлајн конгресот на СДСМ и донесувањето на одлука за целосна ...
сите 150 | | | веќе видена

- Мојот божји татко отпатува на некое подобро место. Неговите досетки и итроштини засекогаш ќе останат да живеат... Ти благодарам што од студент до последните ...
сите 47 | | | веќе видена

Во време на Ковид пандемија, во насока да ги заштитиме тие што се грижат за нашето здравје и спасуваат животи, предлагам Владата и Министерството за здравство, ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ван Дајк ќе мора на операција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: