Дембеле загубил цели 14 топки во првото полувреме против Хетафе


Антоан Гризман не доби шанса да биде стартер за Барселона на Ел Класико против Реал Мадрид, Каталонците загубија со 1:3, па сега трпат критики и од Франција. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Раководството на Барселона потроши над 1 милијарда евра во обид да ги засили своите редови во последните пет години и никогаш не ја освои Лигата на шампионите. ...
| | веќе видена | слични

Раководството на Барселона потрошиле над 1 милијарда евра за засилувања во последните пет години и не успеа да ја освои Лигата на шампиони. Анализата започнува ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман во летото 2019 пристигна во Барселона како големо засилување и тоа откако шпанскиот великан одлучи да ја активира неговата клаузула во договорот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот пратеник и претседател на Сојузот на Ромите, Амди Бајрам попладнево беше погребан на муслиманските гробишта во Бутел.Амди Бајрам почина вчера на ...
сите 254 | | | веќе видена

Албанската опозиција му предложи на Собранието да формира Анкетна комисија за работата на Комисијата за инфективни болести. Според нив, комисијата, која ...
сите 325 | | | веќе видена

Вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од почетокот на епидемијата изнесува 26954, бројката на оздравени пациенти е 18627, на починати е ...
сите 446 | | | веќе видена

Како општествено одговорни компании, целосно свесни за сериозноста и ризиците од зголемувањето на бројот на новозаразени од „Ковид-19“, тргнувајќи од ...
сите 320 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 168 | | | веќе видена

Во Штип на следните градоначалнички избори се брани Македонија, тоа не се обични избори и затоа ги повикувам штипјани да излезат и заедно во првите редови да ...
сите 241 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дембеле загубил цели 14 топки во првото полувреме против Хетафе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: