С*ксапилната пејачка ги прошета градите - МАЖИТЕ ТЕШКО ДЕКА БИ ОДОЛЕАЛЕ (ВИДЕО)

Се сеќавате на сексапилната српска пејачка на која на настап и ставаа бакшиш во танга гаќичките? Атрактивната Душица Грабовиќ не престанува со провокациите, па ...
| | веќе видена | слични

Една од најзгодните фолк-пејачки во нашата земја, Сузана Гавазова секогаш во јавност ја гледаме средена од глава до пети. Таа со објавувањето на фотографии на ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Дара Бубамара како ретко кој периодов ужива во животот и го обиколува светот, па од Грција замина во Турција, потоа на Малдиви, потоа во Шпанија, а ...
| | веќе видена | слични

Нема сомнеж дека фолк пејачката Сузана Гавазова е една од најомилените домашни пејачки на народна музика.Сузана има армија обожаватели кои го следат секој ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Никол Шерцингер очигледно не старее. Како што изминуваат годините таа станува се поубава и поубава и токму затоа важи за една од најубавите жени во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската фолк-пејачка Елена Велевска е активна и на социјалните мрежи, каде често споделува фотографии и од нејзиното семејство. Сончевите зраци во оваа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пејачката Никол Шерцингер важи за една од најзгодните жени на светот, а во петтата деценија тоа го докажува со својот изглед.Имено, Никол неодамна споделила ...
| | веќе видена | слични

Американската пејачка, актерка и продуцентка Лејди Гага (34) објави ново селфи на социјалната мрежа Инстаграм, а пораката што сакаше да ја испрати е навистина ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Измените и дополнувањата на Законите за заштита на населението од заразни болести, ребалансот на Буџетот и законот за заштита од дискриминација се очекува да ...
сите 433 | | | веќе видена

Во Чешка вчера беа потврдени 14.968 новоинфицирани со коронавирус, што е дури за 3.000 повеќе од претходниот ден.Владата итно воведе построги мерки со кои се ...
сите 1021 | | | веќе видена

Уште пред пет години Никола Груевски дал исказ за аферата „Плацеви на Водно“. Веднаш по пријавите на тогашната опозиција СДСМ, Груевски зборувал пред обвинител ...
сите 141 | | | веќе видена

„Во услови кога состојбата со коронавирусот во земјата е алармантна, бројот на заразени е троцифрен и континуирано расте насекаде низ државата од клучно ...
сите 305 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска учествуваше на дебатата насловена „Работнички права за време на корона – Корона права”, во ...
сите 120 | | | веќе видена

Д-р Драган Тасевски, доктор специјалист вработен на Хируршкото одделение во Општата болница Куманово, почина од коронавирус. Тој беше осмиот здравствен ...
сите 142 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

С*ксапилната пејачка ги прошета градите - МАЖИТЕ ТЕШКО ДЕКА БИ ОДОЛЕАЛЕ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: