Мајка му на Груевски го спасува Маневски


Останато

Борбата со пожарите и понатаму трае. И покрај помошта испратена од повеќе земји, и активирањето на голем број армиски припадници, како и на воздухопловни ...
сите 957 | | | веќе видена

Група демократски конгресмени го повикаа американскиот претседател Џо Бајден да се откаже од својата кандидатура за реизбор, иако претседателот е категоричен ...
сите 368 | | | веќе видена

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 216 | | | веќе видена

Напаѓачот на републиканскиот претседателски кандидат Доналд Трамп користел беспилотно летало над местото на настанот неколку часа пред атентатот на поранешниот ...
сите 173 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 43 | | | веќе видена

Поради летните одмори зачестија гужвите долгите чекања на границите, особено на јужната граница кон соседна Грција, но и на границата со соседна Србија. Така ...
сите 159 | | | веќе видена

ОБЈАВЕНО ПИСМОТО НА УНГАРСКИОТ ПРЕМИЕР АДРЕСИРАНО ДО ПРЕТСЕДАТЕЛOT НА ЕВРОПСКИОТ СОВЕТ, ШАРЛ МИШЕЛ Писмото е резултат на неодамнешните посети на унгарскиот ...
сите 123 | | | веќе видена

Американската компанија за кибер безбедност „CrowdStrike“ од вчера е познато име од погрешни причини, откако неуспешното ажурирање на софтверот предизвика ...
сите 139 | | | веќе видена

Малолетничка од Делчево е повредена откако во неа удрил автомобил со германски регистраски таблички. Како што информираат од МВР, малолетничката завршила во ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајка му на Груевски го спасува Маневски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: