Уапсен е Тони Кечев Манџа

Пријавениот, со употреба на подесен алат, метален косер без рачка, вчера околу 03.40 часот, ја отворил влезната врата од продавница ДООЕЛ „Еуро медиа” - ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Фуриозна и динамична беше агендата на претседателот Мицкоски, поздравена и поддржана од сите. Очигледно е дека СДС и малиот Заев имаат сериозен проблем со ...
сите 532 | | | веќе видена

Новото писмо на Емануел Макрон до Французите, наместо гест на смирување, ги оживува политичките тензии во Франција Шефот на француската држава ја оспорува ...
сите 277 | | | веќе видена

„Наместо кредитирање преку проверени финансиски инструменти кои позитивно ќе влијаат на кредитниот рејтинг на земјата, Мицкоски во четири очи договорил кредит ...
сите 99 | | | веќе видена

Резултат од министерувањето на Филипче е хациендата на Водно, луксузно Ауди Q8 и ограбената државна каса, изјави на денешната прес конференција претеникот Тони ...
сите 190 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Се намалил бројот на издадените дозволи, а се зголемила вредноста на планираните објекти. Најмногу станови ќе има во Скопје, и тоа во ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен е Тони Кечев Манџа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: