`МКД` е прва шпедиција, но никој не знае која е


Останато

Нема ниту план Б, ниту алтернатива за ЕУ, самото пристапување кон ЕУ значи европеизација на С. Македонија, не сакаме да бидеме членки само заради членството во ...
сите 535 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 237 | | | веќе видена

Одлуките за додавање нови имиња на црна листа се предмет на внимателен, дисциплиниран процес, и важи само во најсериозни случаи, изјави портпаролот Нед Прајс ...
сите 305 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ кое во меѓувреме продолжува со протестно блокирање раскрсници, утре одговор за преговорите со Бугарија очекуваат од министерот за надворешни работи ...
сите 495 | | | веќе видена

Кристијан Ериксен се огласи од болница, фудбалерот од средниот ред се заблагодари за поддршката, вели дека се чувствува добро и исрапти порака до соиграчите од ...
сите 255 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Деновиве сведочиме отстранување на опрема и објекти на дел од крајбрежјето на Охридското Езеро, а медиумите повторно се преплавени со истите наслови кои ги ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

`МКД` е прва шпедиција, но никој не знае која е

Од:
До кого (е-маил):
Порака: