Нова канцеларија на скопскиот катастар во Автокоманда


Останато

Народот на денешните блокади пред Влада му остави “подарок“ на Зоран Заев.На премирот тие му оставија тоалетна хартија, порачувајќи му дека треба да ја ...
сите 555 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Владо Бучковски, кого Владата на Зоран Заев го одбра за официјален преговарач со Бугарија, со исто толку скандалозно интервју за бугарски ...
сите 321 | | | веќе видена

Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11 дена ...
сите 497 | | | веќе видена

 Членството на СДСМ, граѓаните, јавноста, интелектуалците се тие кои јасно и гласно кажуваат не на неговата штетна политика на свиткана кичма, која не носи ...
сите 326 | | | веќе видена

По 15 години надвор од боксот, Мајк Тајсон се врати во рингот на егзибицискиот меч во „Стејплс центарот“ во Лос Анџелес каде ги одмери силите со Рој Џонс ...
сите 80 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ е партија во стечај со блокирани сметки и замрзнати недвижности, меѓу кои и мегаломанското квази барокно здание, седиште на партијата, изјави ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова канцеларија на скопскиот катастар во Автокоманда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: