Скандал во Србија: Порно полицајка

Сакајки да му се освети на своето момче Боки, српската полицајка се снимала со својот љубовник и ја испратила снимката во редакцијата на весникот Курир.

Снимката трае околу една минута, и во неа е прикажано соблекувањето на полицајката но и коментирањето на „камерманот“ дека „Ова е само за Боки“.


При покажувањето на полициската значка се гледаат сликата, името на полицајката и бројот на значката.

МВР на Србија сеуште нема објавено информација дали се работи за вистинска или фалсификувана полициска значка.
| | веќе видена | слични

Останато

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 687 | | | веќе видена

Со тоа преостануваат уште ратификации од уште само 4 земји членки, до официјално пристапување во НАТО.  Република Северна Македонија е на прав пат. Се ...
сите 163 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во денешното интервју за порталот Слободен печат, нагласи дека барал од лидерите на останатите политички партии ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скандал во Србија: Порно полицајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: