Шетање на Водно може, пушење не

Дозволено е движење, но се размислува да се забрани пушење по шумите. Министерството за земјоделство денеска ја укина забраната за движење на планините, но ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во изјава за Сител, информираше за заедничкиот состанок на Комисијата за заразни болести со претставници на ...
сите 480 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шетање на Водно може, пушење не

Од:
До кого (е-маил):
Порака: