Дива марихуана расте во Струмичко


Останато

Активисти од граѓанската иницијатива „Го сакам Водно“ повторно стражареа горе на Водно, каде застануваа пред машинерија и се обидуваа да ги убедат работниците ...
сите 76 | | | веќе видена

„Од 2015 година па се до денеска ние имаме преку 40 вакви случаи за кои е откриено дека имаат фалсификувани дипломи. Тие се симнати од својата позиција и за ...
сите 28 | | | веќе видена

Централната тема на денешното отворено Студио 1 е легализација и декриминализација на канабисот во Македонија, односно негова слободна продажба и одгледување ...
сите 5 | | | веќе видена

Викендот започнува со Месечина во знакот на Стрелец што е одличен старт, конечно после нешто тешкиот период кој е зад нас. Ведри мисли, позитивна енергија и ...
сите 61 | | | веќе видена

Неверојатната победа на Кабиб Нурмагомедов над Конор Мекгрегор не престанува да ја интересира светската спортска јавност, а едно од главните прашања беше зошто ...
сите 108 | | | веќе видена

Од Фејсбук се надеваат дека и покрај големите скандали со протекувањето на лични информации на корисниците, сепак нивниот нов хардвер наменет за видео повици ...
сите 28 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дива марихуана расте во Струмичко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: