(ВИДЕО) Невина жена беше во затвор 20 години за ...

КФОР отстрани дел од бодликавата жица пред ...

ВИДЕО | Американците тврдат дека Кина извршила ...

Нова незгода на Бајден, си ја чукна главата на ...

Запленети 160 килограми кокаин во Грција, биле ...

(Видео) Бајден: Америка спречи економски колапс, ...

Најголемиот судир на возови во Индија во ...

Најголемиот судир на возови во Индија во ...

Најголемиот судир на возови во Индија во ...

Најголемиот судир на возови во Индија во ...

Најголемиот судир на возови во Индија во ...

(ВИДЕО) Се зголемува бројот на загинатите во ...

Прв пренос во живо од „црвената планета“ (ВИДЕО)

Бајден се сопна и падна на церемонија (ВИДЕО)

Бајден падна на бина во Колорадо, се сопнал од ...

Бајден повторно падна, тројца му помагаа да стане

Вознемирувачка снимка од апсење на 12-годишно ...

(ВИДЕО) АЛБАНЦИТЕ ГО ПОЧНАА СОБИРОТ „МАРШ КОН ...

(ВИДЕО) АЛБАНЦИТЕ ГО ПОЧНАА СОБИРОТ „МАРШ КОН ...

Утре ќе биде направен првиот пренос во живо од ...

(Видео) И денеска масовно собирање на граѓани во ...

ВИДЕО | Кинески пилот изврши „агресивен маневар“ ...

Тројца загинати во пожар во болница кај Виена

Кинески борбен авион опасно се приближи до ...

(ВИДЕО) Драма во автобус во САД: Патник бараше да ...

Тинејџерка бутално убиена на улица во Индија, ...

Американски војници го засилија италијанскиот ...

(ВИДЕО) ДЕЦА ЗАМИНАА НА ПЛАЖА, ГИ ДОЧЕКА ДОЖД ОД ...

На северот на Косово двајца ранети, се фрлаат ...

Солзавец, шок бомби и судир на граѓани со КФОР на ...

(ВИДЕО) СО МУЗИКА ПРОТИВ НЕПРАВДАТА Србите во ...

(ВИДЕО) ТЕНЗИЧНО НА СЕВЕРОТ НА КОСОВО Полицијата ...

(ВИДЕО) ТЕНЗИЧНО НА СЕВЕРОТ НА КОСОВО Полицијата ...

Повторно тензии на Косово, солзавец и инциденти ...

ЖЕСТОКИ ЕКО ПРОТЕСТИ ВО ХАГ, МЕЃУ ДЕМОНСТРАНТИТЕ ...

ВИДЕО | Затворени гласачките места во Турција: ...

(ВИДЕО) Првиот кинески патнички авион C919 го ...

(ВИДЕО) Украина ќе добие моќно оружје: Може да ...

(ВИДЕО) Денеска се одржува четвртиот протест ...