Повеќе од 90.000 руски војници чекаат на украинската граница за можен напад и инвазија врз земјата, која според шефот на украинското разузнавање Кирило Буданов ...
сите 140 | | | веќе видена

(Видео) Сопственикот на „Беса Транс“ бил еден од ...

(Видео) Апокалиптични сцени во Истанбул: Разорна ...

(Видео) Апокалиптични сцени во Истанбул: Разорна ...

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ВО ИСТАНБУЛ, ИМА И МРТВИ: Ветерот ...

Драма во Пакистан: Демонстранти запалиле ...

Глас и лице кои добро ги познавате - Марија од ...

Претседателот на Јужноафриканската Република ...

Силно невреме во Истанбул, еден мртов

Силно невреме во Истанбул, еден мртов

По најавата за „војна“, Хаслем ги предупредува ...

Рама пречекан со тапани на пуштањето во употреба ...

Како Теодор Симиќ блескаше против Шпанија – нека ...

Тухел за киксот на Жоржињо: Му пречеше ...

Трикови за топење на мастите и достигнување на ...

Барселона е подготвена да плати 15 милиони евра ...

Барселона е подготвена да плати 15 милиони евра ...

Пендаровски во посета на Штип во рамки на ...

Монструмот Брејвик од затвор продолжува да ги ...

Зошто Левандовски ја заслужува Златната топка за ...

Граџан: Спортинг Лисабон е квалитетен тим, но ние ...

(ВИДЕО) Почна средбата на Заев и Гаши за ...

Среде пандемија еден стан во Скопје го продал на ...

ТАЈНАТА НА ПЕСНАТА „Опраштам ти златиборске ...

Земјотрес од 7,5 по Рихтеровата скала го погоди ...

КИНА И РУСИЈА ЌЕ ЛЕТААТ БЛИЗУ АМЕРИКАНСКАТА ...

КИНА И РУСИЈА ЌЕ ЛЕТААТ БЛИЗУ АМЕРИКАНСКАТА ...

Митева: Власта мора да даде одговори и да понесе ...

Невозможно: 100 тројки на 19 натпревари

Има 82 години и поставува рекорди во скок со стап

Стоилковски: СДСМ/ДУИ подготвени за рестрикции и ...

Шеста сезона на „Преспав“ од 20 декември

НБА Топ 10: „Ер“ Лејкерс во изведба на Џејмс и ...

„Жена од султана“ ечи во скопска градинка: Ајде ...

Билетот за посета на „Титаник“ ќе изнесува ...

Следната верзија на OriginOS пристигнува на 9. ...

Леброн изведе нов потег и погоди тројка пред ...

(Bидео) Возач на градски автобус исфрли патник ...

Кин и Карагер имаа жестока расправа за Роналдо и ...

Жестока дебата меѓу Рој Кин и Карагер: Зошто ...