Татковците често често се соочуваат проблеми при смирувањето на бебињата кога мајката не е дома.Овој родител од САД си нашол интересен начин за смирување ...
сите 25 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Ако сте го заборавиле клучот во ...

(ВИДЕО) Ако можете издржете да не се насмеете: ...

(ВИДЕО) Ако со овие чизми Индијците не ги победат ...

Арсовски: Срам и брука е што нема вакцини за ...

Нова фудбалска трагедија: Во авионска несреќа во ...

(Видео) Падна авион со фудбалери во Бразил, нема ...

Во авионска несреќа во Бразил загинаа четворица ...

Јохансон до победа во Лахти, Гранеруд падна при ...

Нов жесток тајм-аут: И Столе попушти со нервите, ...

Започна изградбата на нова спортска сала во ООУ ...

„Мама конечно ќе гледа во боја“ – Емотивно ...

Се плаќале милиони за промоција на цигари во ...

Ремек-дело на засилувањето Ајрулаху, но ...

Ексклузивно: новиот сингл на Владимир Четкар ...

Како изгледаа првите кошаркарски правила

Како изгледаа првите кошаркарски правила

(Видео) Спасовски: СДСМ првпат ќе бира ...

(Видео) Најдобрите фудбалски голови постигнати од ...

Холандија: Гнев поради полицискиот час – запален ...

На повидок нова „Фабрика“: Дење во владиниот ...

Ѓоковиќ го избра Надал за негов најголем ривал, ...

[Видео] Стотици луѓе во Тунис повторно ...

(Видео) Објавен трејлерот за документарецот на ...

МВР: 88 санкции за брзо возење на автопатот ...

Стоилковски: Шилегов лажеше во 2017, лаже и ...

ВИДЕО+ФОТО: Полицијата пронајде закопано оружје ...

(ВИДЕО)Америка неможе да престане да се радува на ...

(ВИДЕО)Америка неможе да престане да се радува на ...

(Видео) Наумовска: Во вонредни услови на ...

Стоилковски: Шилегов мора да сноси одговорност, ...

Тримчевска: Ги поддржуваме матурантите во нивните ...

Објавен трејлерот за Resident Evil Village, ...

Кинеските спасувачи извлекоа 11 рудари: 14 дена ...

Во Кина извлечени 11 рудари по 14 дена поминати ...

Заборавате каде живееме?

НБА Топ 10: Се случи и тоа – „џинот“ Марјановиќ ...

Тортата цунами е нов хит – никогаш порано не сте ...

Европските гиганти се „тепаат“ за новата белгиска ...

(Видео) Извлечени 11 рудари по 14 дена поминати ...