Лековите ремдесевир, хидроксихлорохин, лопинавир и интерферон немаат речиси никакво влијание врз смртноста на пациентите при лекување од, објави „Фајненшл ...
сите 164 | | | веќе видена

ГОЛЕМ ШОК ЗА НАУЧНИЦИТЕ! Ова сите го имаме во ...

Сервисирањето на мобилните телефони и белата ...

ФОТО+ВИДЕО: Мала модерна куќичка каква што не сте ...

Крцкава пита со кулен и сирење: Доручек како од ...

Антикорупциска зaбележала неправилности во ...

Кикс на младиот голман Денковски…, Робсон не му ...

Советничката од СДСМ со пораки до опозицијата

Тошевски: Здравствената криза се продлабочува

800 илјади евра ќе добијат земјоделците од ...

Новиот Windows 10 апдејт донесува освежено Start ...

Бугарите си ги најдоа корените и ние им се ...

Аврамовски: Ја унапредуваме патната ...

Кога мислите дека „бродот тоне“, мотивацискиот ...

(Видео) Пукотница во Нови Сад ранет полициски ...

Прв пат кога се заразив со Ковид-19 бев добро, ...

Како екс-вардарецот Серафимов им пресуди на ...

Мурињо го „пецна“ својот играч: Ќе зборува после ...

Драма во Грузија: Неидентификувано лице нападна ...

Историска операција во вселената – во тек е ...

(ВИДЕО) Бочварски: Инвестираме над 87 милиони ...

„Инфлуенсер“ ја загубил контролата над своето ...

Инспекторите ќе ги празнат и затвораат кафеаните, ...

Омилениот претседател на светот „го победи“ ...

Македонска реалност-Децата на воздраст помеѓу 13 ...

Македонска реалност-Децата на воздраст помеѓу 13 ...

Татко на педофил, јуриша кон претседателското ...

(Видео) Големи поплави во Виетнам, загинаа повеќе ...

Турските власти запленија 220 килограми кокаин од ...

(Видео) Костадинов: Нема потреба од формирање ...

Европските гиганти се „тепаат“ за ѕвезда на ...

„На Рашфорд му недостасуваат оние грди голови“

Екстрадирано лице од Германија со вкупна ...

Сара Мејс на својот роденден на светот му го ...

Милошоски: ВМРО-ДПМНЕ предлага предлог закон за ...

MagSafe полначот може да ги полни Galaxy Z Fold2, ...

Богдана Ражнатовиќ беше во публика во „Ами Џи“ ...

ВО ЖИВО: Прес-конференција на портпаролот на ...

Арсовски: Како фризерницата која била петта на ...

Се испотепаа чекајќи визи за Пакистан, 15 ...