Нова мега бомба во која се слуша гласот на Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел и шарени, и шуто и рогато и после “мамата ќе им ја ебел” на цела коалиција, ...
сите 180 | | | веќе видена

СДСМ прогласи победата на изборите

(ВО ЖИВО) Обраќање на Зоран Заев

Обработени 93, 96 отсто од податоците по ...

Пред „Белата палата“ штама, се слуша само ...

Османи: Концептот за премиер Албанец наиде на ...

Мицкоски: „Денеска е денот кога народот гласно ќе ...

(ВО ЖИВО) Прес конференција на Љупчо Николовски

ВО ЖИВО: Резултати од ДИК, СДСМ и ВМРО ДПМНЕ во ...

Заев: Oвие се многу поразлични избори од кои било ...

ВО ЖИВО: ВМРО-ДПМНЕ со прва прес-конференција по ...

Мисајловски: Редиците граѓани и големата ...

(ВИДЕО) Николовски: Граѓаните денеска ќе ја ...

(ВИДЕО) Шекеринска: Високиот одзив покажува дека ...

Мицкоски: Денеска е денот кога народот гласно ќе ...

(ВИДЕО) Спасовски: Според денешнта одлука на ...

(ВИДЕО) Пендаровски: Oчекувам сите учесници на ...

(ВИДЕО) Заев: Граѓаните ќе одлучат кој ќе води ...

(ВО ЖИВО) Изјава на генералниот секретар на СДСМ ...

ВО ЖИВО: Прес-конференција на министерот Чулев

Украинска водителка остана без заб во директен ...

(ВО ЖИВО) Прес-конференција на Државната изборна ...

Борнмут е рутина за Сити, Кејн во „клубот 200“ ...

Нова мистериозна несреќа! Горат 7 ирански ...

Кели Роланд проговори како е да се работи покрај ...

Ексклузивна нова аудио снимка од советникот на ...

Нема кина, но има се повеќе нови филмски хитови – ...

Нема кина, но има се повеќе нови филмски хитови – ...

ВО ЖИВО: Пресконференција на ДИК

Инцидент во Тетово – советник на Чулев физички ...

(ВИДЕО) Советник на Чулев нападна Началник на ...

Вербални закани, навреди и пцости меѓу советникот ...

Чоко плазма колач од готови кори

(ВО ЖИВО) Прес конференција на ДИК

Спасете ги старите, искинати, извалкани или ...

Најмалку 250 лица уапсени за време на протестите ...

ГОЛЕМА МИСТЕРИЈА: Морнари имаат корона, а 35 дена ...

(ВО ЖИВО) Прес конференција на ДИК во 15:30 часот

Дебитираше „BMW iX3“ – првиот електричен „SUV“ на ...

Како да направите вкусни италијански пуканки?