Претседателот на САД, Доналд Трамп, изгледа дека ја заборави својата сопруга Меланија пред едно полетување со хеликоптер. Снимката од овој настан на Јутјуб ја ...
сите 29 | | | веќе видена

Исчезнуваат белите дробови на планетата – само во ...

Исчезнуваат белите дробови на планетата – само во ...

Погледнете ја првата југословенска реклама ...

Идеја за поздрав: Заеднички простор за ...

И Јужна Кореја се заканува: Еве како би изгледал ...

Дванаесетмина повредени во големиот пожар во ...

Фраериве начекаа девојка во тесно и почнаа да ја ...

(ВИДЕО) ЈАНКО БАЧЕВ ОТКРИ ЗОШТО Е ПРОТИВ НАТО И ...

Тотален хаос во Москва: 19.000 луѓе евакуирани ...

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Црногорец изгубил се во ...

Казни до 120 евра за возачи на електрични ...

(ВИДЕО) Преслатко мало девојче за Дедо Мраз: Kaкo ...

Николоски: Изборниот законик влезе во ќор сокак, ...

(ВИДЕО+ФОТО) ВЕТЕРОТ НОСЕШЕ ПОКРИВИ: Една жртва ...

Вулканот во Нов Зеланд кој еруптираше крие голема ...

Сензационална тројка од половина терен против ...

На 86 години почина актерот Дани Аиело, познат по ...

Лејкерс и Милвоки газат се пред себе, Харден го ...

Манекенка пронајдена со златен коноп околу ...

Мајами со прв пораз годинава на домашен терен

Муцунски: Имаме Влада за која важи принципот „Ќе ...

Циркус: Ова е најочигледно наместениот ...

(Видео) Заев на отворање на „Подгорка“ во Струга: ...

Наместо скок, забивање во сопствен кош (видео)

Силен циклон удри во Хрватска - наврнаа 70 литри ...

10 празнични филмови што ќе ви ја стоплат душата ...

10 празнични филмови што ќе ви ја стоплат душата ...

Харден реди 50-ки како од шала, Леброн и Дејвис ...

Харден реди 50-ки како од шала, Леброн и Дејвис ...

Видео рецепт: Брза царска пита

Хокејот е опасен и за луѓето во црно, Џони не ...

Харден го израмни рекордот на Кари, ЛА Лејкерс и ...

Како би изгледало кога би биле искрени на ...

Оваа „ѕверка“ ќе дебитира во ММА борбите

Еве зошто мистеријата за исчезнатиот малезиски ...

Ременски по шестчасовениот распит за Рекет им ...

Претера со радост и го нокаутира судијата (Видео)

(ВИДЕО)Димитров: Бугарија треба да внимава на ...

Договорот е мртов, започнува нова трка за ...