Безживотното тело пронајдено во нејзината куќа во Охајо, а властите велат дека најверојатно ја усмртила едно од нејзините две кучиња од раста „Данска дога“. ...
сите 11 | | | веќе видена

Пештерната црква Света Богородица во Велгошти

20.000 веслосипедисти на автопат - дел од ...

Откриено ново проѕирно животно во морските ...

Последните минути на пациент кој умира од ...

На денешен ден – 4 декември

Фенер ја прекина лузерската серија, ЦСКА лесно ...

Фенер ја прекина лузерската серија, ЦСКА лесно ...

Уште еден анти-геј политичар во небрано, снимен ...

НЕВИДЕН СКАНДАЛ: Лукас и Марија Шерифовиќ во ...

ВИДЕО | Спасовски: ВМРО-ДПМНЕ со неучеството на ...

ПРВ ПАТ ИМ НАМЕСТИЈА ЕСКАЛАТОР ВО КАМЕРУН – Имаат ...

Кинеската сонда Чанг 5 зема примероци од ...

ВИДЕО+ФОТО | Пендаровски: Најисплатлива ...

Ученици од Прилеп добија таблет комјутери од ...

СДСМ за меѓународниот ден на лицата со попреченост

ВИДЕО+ФОТО: Чешка повторно ги отвори баровите, ...

Доколку од заразите не ви е преку глава, ...

Анти-геј политичар фатен во друштво на гол маж ...

Невреме предизвика поплави во Сплит (ВИДЕО)

Јакимовски: Чепкањето во историјата ќе биде ...

Пуштена првата двострана фотонапонска централа во ...

ВМРО-ДПМНЕ на протест: Оставка на Заев, слобода ...

Сплит под вода: За еден ден наврнало повеќе дожд ...

Сплит под вода: За еден ден наврнало повеќе дожд ...

Голем чекор за вселенскиот туризам: Starship лета ...

Пред 30 години го шокираше светот, сега сака ...

Стојаноски: Доста е, престанете да ја ...

Слатка реклама на Милка: Подари им нежност на ...

Пилешко Маргено: Вкусен ручек кој брзо се прави

Најдобриот наставник на светот добил еден милион ...

Најдобриот наставник на светот добил еден милион ...

(ВИДЕО) СПЛИТ КАКО ВЕНЕЦИЈА: Oбилните дождови ги ...

Се зголемува интересот за греење со пелети

(ВИДЕО) СПЛИТ КАКО ВЕНЕЦИЈА: Oбилните дождови ги ...

Невреме предизвика поплави во Сплит (ВИДЕО)

Сплит под вода, поплавите го блокираа градот

На денешен ден голманот на Беневенто му даде гол ...

Руски „стример“ емитуваше во живо додека во ...

(ВИДЕО) Во неготинско Војшанци промовирана ...