„СДСМ како одговорна партија, пред граѓаните презеде обврска за професионализација на државните институции и зајакнување на нивните капацитети. Изминатите 2 ...
сите 97 | | | веќе видена

Ова е капетанот кој ги соборил сите рекорди: Со ...

Предлагаат мерки, но не се откажуваат од ...

Објавен тендерот за ѕидот кај ромската населба во ...

Тошевски побара предвремени парламентарни и ...

Борисов побара оставка, Михајлов се повлече, а ...

Во здравството ќе се бара можност за продолжување ...

По 23 години, “Принцот од Бел Ер” повторно на ...

HBO премиера: Подгответе се за Watchmen

Погледнете го најновиот смартфон - Realme X2 Pro

Алфа дојде до наодот од вештак: Разговорите и ...

(Видео) Најмалку 170 повредени во судирите во ...

(Видео) Најмалку 170 повредени во судирите во ...

Османи контра Заев: Законот за јазици останува ...

Холандија го услови стартот на преговори со ...

Американските Индијанци не сакаат да го слават ...

Првиот човек на `OSCE` им покажа среден прст на ...

(ВИДЕО) Најмалку 170 повредени при судирите ...

(ВИДЕО) Најмалку 170 повредени при судирите ...

Да ви кажам уште нешто

Џеј Ло повторно го покажа својот сексапил - ...

Тие се шампиони во лажни вести: Наводниот масакр ...

Казахстан „од никаде“ постигна гол! (ВИДЕО)

УЈП го посети Боки 13-ка во притвор, не се ...

Диета на познат доктор: Ова е најлесен начин да ...

13 лица под истрага за криумчарење мигранти

Се зголемува минималната плата

САД воведоа санкции против Турција поради ...

Отворен кастинг со Ромина Маласпина

Курдите го возвраќаат ударот: Ја вратија ...

Анкета на Евротинк: Висока поддршка за ЕУ, но ...

Заев оди во Брисел, последен обид за лобирање за ...

Парламентарната контрола над пруслушувањето ...

Оставка за 50 евра ќеиф

На Путин на увце: Интонација на руската химна на ...

Погледнете колку коњски сили денес има Ферари ...

(Видео) Лажела дека е самохрана мајка со ...

Нацизам и расизам беснееше во Софија, Бугарија ...

Нацизам и расизам беснееше во Софија, Бугарија ...

Младинците водат против Казахстан! (ВИДЕО)