Новата шефица на Европската комисија Урсула фон Дер Лајен денеска го презентираше својот избор на комесари кои треба да ги креираат политиките на Унијата во ...
сите 82 | | | веќе видена

10-те најдобри филмови на Џерард Батлер

10-те најдобри филмови на Џерард Батлер

10-те најдобри филмови на Џерард Батлер

10-те најдобри филмови на Џерард Батлер

Картер го продолжи договорот со Атланта

Рапер излезе на сцена со отсечена глава на Борис ...

НЕВЕРОЈАТНО: Личам на Златан? Јас не го ни знам ...

Фрчкоска за „360 степени“: Снимките не може да ...

Топовски удар му експлодираше во раката! ...

Светски штрајк и самит во ОН за запирање на ...

Како солидарните фрижидери станаа извор на храна ...

Пробна велосипедска патека на ул „Васко ...

Џенифер Лопез јa покори модната писта: Еве како ...

Протест на земјоделци во Битола

Расправа во Советот за работата на ЈП„Водовод“

Малку е Пандев со катастрофална одбрана на Џенова ...

Јапонците креираа летачки мотоцикл (ВИДЕО)

Николовски: Нема датум во октомври, Брисел ни ...

Уникатно искуство, колку пати ќе трепне Фетел за ...

(ВИДЕО) ПОПЛАВА ВО ГРЦИЈА: Снимките покажуваат ...

Жртва на Џефри Епстајн тврди дека имала секс со ...

(Видео) Новиот филм на Џенифер Лопез забранет во ...

Во Битола одбележан Денот на европска соработка

(Видео) Европол: Грузијци ги продавале ќерките за ...

Жителите на Лабуниште до Влада: Затворање на ...

Аргентиските шверцери не ја надмудрија ...

(Видео) Поповска од ДОМ: Оптимист сум дека на ...

Инцидент во Охрид: Дваесетина луѓе се обиделе да ...

Еве како се подготвува сарма на стар начин

(ВИДЕО) Солун под вода

Спорот со шпанската „Рубау“ ќе се решава на ...

Гвардиола: Недостатокот на дефанзивци не е ...

Готово е - легендарниот играч на Манчестер ...

Анѓушев: Платите растат како резултат на растот ...

Мали, но опасни: Русија наскоро воведува ракетни ...

Мали, но опасни: Русија наскоро воведува ракетни ...

Анѓушев на инагурацијата на Либерти Скопје

Напната атмосфера во Советот на Гостивар, СДСМ и ...

Милиони луѓе учествуваат во глобалните протести ...