Во текот на голем голф турнир од серијата ПГА во Атланта се случи несекојдневна несреќа. Најмалку шест лица завршија во болница со повреди бидејќи се наоѓале ...
сите 3 | | | веќе видена

Питер Динклиџ без влакна на јазикот - поради ова ...

Најголема научна експедиција на Арктикот во ...

Наградата „Пушкаш“ за најубав гол ја доби Даниел ...

Слоница видела дека човек се дави, па веднаш се ...

Погледнете како изгледа животот на милионерите ...

Погледнете како изгледа животот на милионерите ...

Меѓународен ден на знаковниот јазик

Дали ова е некој знак? - небото станало крваво ...

ОГРОМЕН СКАНДАЛ: Французите се допингувале пред ...

Откриено како легендарната „Street Fighter“ ги ...

Во Јунајтед се работи со полна пареа: Наскоро нов ...

(ВИДЕО) Грета Тунберг до светските лидери: Ако нè ...

Jувентус идното лето носи бесплатно засилување од ...

Отворени денови со граѓаните во Централниот ...

Спасот за целото човештво лежи во најсмртоносното ...

Спасот за целото човештво лежи во најсмртоносното ...

Спасот за целото човештво лежи во најсмртоносното ...

Заев – Ратас: Силна поддршка од Естонија за ...

Девојчето од една година е веќе зависник, кога ќе ...

Фудбалските интернационалци викендов повеќе ...

Фудбалските интернационалци викендов повеќе ...

СДММ за Итната медицинска помош во Битола

„ПАНТЕРСКИ СКОК“: Чудесна одбрана на египетски ...

Промовиран локалниот клуб на ГДУ во Битола

Новиот Golf 8 GTI „лета“ на Нирнбургринг

Заради скапите задолжувања на ВМРО-ДПМНЕ до 2021 ...

Прекината средбата за законот за јавно ...

(Видео) Пендаровски на почетокот на проектот ...

Блејк Лајвли е речиси непрепознатлива во новиот ...

И македонската делегација во акција на ...

Моќната Грета без пардон пред светските лидери: ...

Пропадна најстарата туристичка агенција во светот ...

Средбата за законот за ЈО заврши пред да почне

Смешното видео од заиграните момчиња е најдобар ...

Гледајте YouTube додека прелистувате

Ви останале вишок сварени тестенини? Еве како да ...

Ви останале вишок сварени тестенини? Еве како да ...

Безредие: Дивоградбата во Охрид ја „бранат“ со ...

Власта и опозицијата се судрија околу ребалансот ...