Во текот на голем голф турнир од серијата ПГА во Атланта се случи несекојдневна несреќа. Најмалку шест лица завршија во болница со повреди бидејќи се наоѓале ...
сите 3 | | | веќе видена

Можност за живот во вселената - откриен свеж мраз ...

Семејство на пациент го нападнал дежурниот лекар ...

Овие сексуални сцени се пожешки и од филмот ...

Овие сексуални сцени се пожешки и од филмот ...

20 години преправање: Луѓето се ШОКИРАА од ...

20 години преправање: Луѓето се ШОКИРАА од ...

Несогласување во коалицијата СДСМ-ДУИ? ДУИ по ...

На Кулушевски доволно му беа 13 минути за да го ...

Во Хонг Конг отворено првото канабис кафуле ...

Пита со месо без кори

„Се будев секој ден со помислата дека сум Лејди ...

ГОЛ НА КОЛОТО – Ѓорѓиев ефектно во последната ...

„РЕМЕК-ДЕЛО“ НА ЧАИР: Проектил на Арбер Шала од ...

Германците бараат ЕУ да најде спас за бегалците, ...

Германците бараат ЕУ да најде спас за бегалците, ...

Зисов: Поради неспособноста на локалните власти, ...

Трамп: Запревме масовни убиства меѓу Србија и ...

Евро-голот на Нето од слободен удар – три бода за ...

Ексклузивна снимка од АПСЕЊЕТО ВО КИЧЕВО

(ВИДЕО) Масовен протест во Мадрид поради повторно ...

Шпанците не сакаат повторно во карантин, им ...

Претреси во Кичево, приведени дилери на дрога

Се апси и старо и младо: Во Минск приведени ...

Пронајдена трета жртва по ураганот во Грција, маж ...

Пронајдена трета жртва по ураганот во Грција, маж ...

Судијата означи добиен гејм за Федерер, ...

Апокалиптични сцени во Грција: Ураганот Јанос ...

(ВИДЕО) Пронајдена и третата жртва во пустошењето ...

(ВИДЕО) Пронајдена и третата жртва во пустошењето ...

Била обична домаќинка а никој не знаел дека води ...

Била обична домаќинка а никој не знаел дека води ...

Топ 5 новитети во iOS 14 за iPhone кои мора да ги ...

Руски пранкери го насамариле претседателот на ...

Велшанецот блескаше за „кралевите“, неверојатни ...

Претрес во две куќи во селата Лојане и Ваксинце: ...

Стоилковски: „Фабриката за крими-легализација“ ...

Потресна исповед на сопругата на Вил Смит: „Бев ...

Кога двајца се караат кој да изведе пенал, ...

Ова необично стампедо ја чува планетата: Наместо ...