Повеќе од 150 македонски туристи од 2 часот наутро чекаат авион на "Онуе Ер" да ги пренесе до Хургада, но авион се уште нема. ТВ Пресинг разговарал со некои од ...
сите 9 | | | веќе видена

Извади лак и стрела и нишанеше кон ...

Извади лак и стрела и нишанеше кон ...

Историско лансирање: „SpaceX“ првпат испрати ...

ХРАМОТ НА НАРОДОТ, Џим Џонс, и најмасовното ...

ХРАМОТ НА НАРОДОТ, Џим Џонс, и најмасовното ...

Стојаноска: ЈО со своето неделување во 2018, му ...

(Видео) Тајниот проект на Путин станува ...

Мицкоски: Изнасилена нормалност кој ја нарача ...

Историско лансирање на вселената ракетата „Фалкон ...

(ВИДЕО) Лежеа на земја и извикуваа „не можам да ...

Продолжуваат судирите меѓу демонстрантите и ...

Викенд тарифа: Нова SUV драг трка – BMW X6 M, ...

Петта вечер на немири во САД: Грабежи, ...

Демонстрантите во Њујорк нападнаа полициски ...

Астронаути на НАСА на пат кон Меѓународната ...

Историја: НАСА лансираше ракета со двајца ...

Битолската СДСМ побара оставка од министерот Чулев

Трамп најави активирање на војската за контрола ...

Спасовски: Нови 14 дена вонредна состојба за да ...

(видео) НА ДЕНЕШЕН ДЕН: Во Влахи во Пиринска ...

Екс-играч на Академија Пандев се замисли дека е ...

Необично видео од породување на жирафа среде ...

(ВИДЕО) Трамп: Демомстрантите ќе ги пречекаат ...

Ракетата на „Спејс Екс“ успешно лансирана

Во Охрид гради КОЈ СТИГНЕ И КАЈ СТИГНЕ: НОВА ...

Избрани четири градови со најдобра мобилност, два ...

Избрани четири градови со најдобра мобилност, два ...

Опасните жени се секогаш посебни: За фаталната ...

Опасните жени се секогаш посебни: За фаталната ...

Прослава на освоен пехар во време на корона

Сарај го живее секојдневието со 41 активен случај ...

Сарај го живее секојдневието со 41 активен случај ...

Вучиќ критикуван за злоупотреба на малолетно дете ...

Неколку илјади војници од Националната гарда ...

Неколку илјади војници мобилизирани во САД по ...

Неколку илјади војници мобилизирани во САД по ...

Шилегов и Наумовски со меѓусебни обвинувања за ...

Хаос во Детроит: Непознат маж отвори оган кон ...

Хаос во Детроит: Непознат маж отвори оган кон ...