Целта на Владата е да привлекува странски инвестиции со висок степен на технолошки развој, какви што несомнено има во Јапонија која е една од најразвиените ...
сите 9 | | | веќе видена

Блаканците “се просветлија“: Знаете ли како ...

На секои два часа ова девојче ја губи целата ...

ФОТО+ВИДЕО: Падна првиот снег

Ласовска: СДСМ и новинарите кои ја поддржуваат ...

Според предлогот на власта, никое друго ...

Арсовски: По наредба на Заев, министерката ...

(Видео) Милошоски : Предлагаме стандарден модел ...

УФЦ борачот Гејџи не сакаше да го „докрајчи“ ...

Како во хорор филм, а решение нема: Агресивни ...

Како во хорор филм, а решение нема: Агресивни ...

Стив-о (покајнички) за сите дроги што ги користел

Кароилин Вриленд – „агентка за провокација“

(Видео) Моќна нарко дилерка во Мексико најдена ...

Бразилец даде спектакуларен гол „од паркинг“, и ...

(ВИДЕО) Македонската јутјуберка ЈАНА во нови ...

Новинар доби отказ поради „дајте му 10 банани на ...

Јанушев: Избори што поскоро, да се тргне сидрото ...

Арсенал го продаде за 600.000 евра, а тој е прв ...

Пожарот на Закинтос надвор од контрола, наредена ...

РЕТКА СНИМКА каде Британија и САД тестираат ЛСД ...

Лекарската фела се подели-организаторите на ...

Лекарската фела се подели-организаторите на ...

„Потресно и болно“: Серија на Netflix за сериски ...

„Потресно и болно“: Серија на Netflix за сериски ...

Чевли направени од океанска пластика

Брз колач: Обланди со бело чоколадо и ореви

Церемонијата The Game Awards 2019 закажана за 12 ...

Милошоски: Предлагаме стандарден модел на ЈО без ...

КОБАЈАГИ ПРСКАА, АМА КОМАРЦИ НЕ ИЗЕДОА: Одличен ...

Врати се во игра на 30 септември со Бизнис 3х3 ...

Каде потфрли ЦИА во случајот со Осама бин Ладен и ...

Каде потфрли ЦИА во случајот со Осама бин Ладен и ...

(Видео) Фатиме Фетаи се враќа во скопското ...

Во Русија падобранец при скок остана да виси на ...

Големината е важна: Претставен кинескиот SUV со ...

(видео) Сугарески-Китанов: Изградбата на ...

Јаулески: Пораката која што власта на Заев им ја ...

Клоп објасни зошто никогаш не носи костум на ...

Трагедија во Краснојарск: Во пожар во зграда ...