Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ исто како и раководството на оваа партија не можат да се одделат од нивниот ментор, Никола Груевски. Крајно несериозно е опозицијата ...
сите 2 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Како да се стигне на работа во град со 13 ...

Де Лихт со една изјава почна да ги расчистува ...

Милошоски: ДА ГО ГЛАСАМЕ ЗАЕВ МИНИСТЕР ЗА ...

(ВИДЕО) Шахпаска: ВМРО-ДПМНЕ се уште не се ...

Експлозија во Виена разнела зграда: Повредени 10 ...

Чекор по чекор: Како да направите здрав сируп од ...

И Никола Димитров се сложува со Бојко Борисов: ...

Емотивно видео за „Heaven“ од Авичи и Крис Мартин

Вереникот на Џеј Ло ја исплука Кајли Џенер: Џабе ...

БЕСА му подари дршка од метла на Заев

„Бувот” на Путин ги рашири канџите (ВИДЕО)

Езеро со најдолго име во светот …има дури 45 букви

Милошоски: Само во Белизе премиерот е и министер ...

Неверојатно среќен гол од пенал на футсал – и тоа ...

Уштипци од тиквици, вкусни и воздушести

Анастасија Ражњатовиќ подготвува албум со Дарко ...

Договорен првиот голем трансфер на „Чизмата“: ...

„Паднаа“ првите жртви на топлотниот бран во Европа

Алармантно предупредување на ОН: Производството ...

Топлото време ги полни болниците - Почнаа ...

Трговија со над 1,5 тони дрога во ЕУ, шефот фатен ...

(Видео) Руските специјалци ликвидираа милитант ...

„Тој е најдобриот човек кој постои“: Фановите ...

Ова е веќе претерување: Гејмерите плаќаат за ...

„Те чекаме дома. Не брзај!“

Интервју со Додовски за „Битола отворен град“

Пациент во Бардовци починал откако паднал по ...

(ВИДЕО) ПOTВPДЕНО БИБЛИСКОТО ЧУДO: Еве, каде ...

(ВИДЕО) ПOTВPДЕНО БИБЛИСКОТО ЧУДO: Еве, каде ...

Каде останаа слободни места за упис

Технички факултет домаќин на 54-тата Меѓународна ...

Ова е најбрзиот трактор на светот: Има мотор кој ...

Ова е најбрзиот трактор на светот: Има мотор кој ...

Ова е најбрзиот трактор на светот: Има мотор кој ...

Шокантен извештај! Експерт на ОН го нападнал ...

Шокантен извештај! Експерт на ОН го нападнал ...

Шокантен извештај! Експерт на ОН го нападнал ...

(ВИДЕО) Хит на интернет: Mечето залута во дворот, ...

(ВИДЕО) Хит на интернет: Mечето залута во дворот, ...