Директорката на ЈП „Лајка“ Радмила Пешева смета дека и граѓаните имаат вина што има голем број улични кучиња, бидејќи се лишени од каква било одговорност, а ...
сите 21 | | | веќе видена

(Видео) 85.000 луѓе го пречекаа Мбапе на ...

[ВИДЕО] Со драматична музика и солзи во очите ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Ѓорѓиева: Како од економист ...

(Видео) Јаревски: ДКСК да отвори случај за ...

Пилот влетал во средиштето на еден од најопасните ...

Одлична анализа за поразот на Англија

(Видео) Талески: За лошата состојба со пожарите ...

(Видео) Јапонски трик за брзо ладење на ...

ВИДЕОАНКЕТА | Каков јавен превоз заслужува Скопје?

Како да го користите чиа семето? 8 начини на кои ...

(Видео) Досега невидена снимка. Слушнете што му ...

САЛАТА ОД ЦРВЕНА ЗЕЛКА И ПЧЕНКА: Ќе ве освежи за ...

Триумфално прво појавување на Трамп

Што ќе се случи со Земјата ако сите луѓе скокнат ...

ЛОВЕЧКИ ШНИЦЛИ: Гала ручек за сите што знаат да ...

Најголеми грешки коишто нѐ оддалечуваат од ...

Голем пожар над Радовиш се приближува до викенд ...

Големиот шумски пожар над Радовиш се приближува ...

Capcom подготвува нова игра Resident Evil

[ФОТО/ВИДЕО] 48 часа во најбогатата земја на ...

Филипче е поданик на Заев, смета Деспотовски

Полициски хеликоптер исфрли над 35 тони вода врз ...

Ламин Јамал има необична прослава на головите: ...

[ВИДЕО] Петте најдобри концерти и фестивали во ...

[ВИДЕО] Петте најдобри концерти и фестивали во ...

[ВИДЕО] Петте најдобри концерти и фестивали во ...

[ВИДЕО] Петте најдобри концерти и фестивали во ...

[ВИДЕО/ФОТО] Од идеја до реализација за 90 ...

Чај Чанг Шланг - најпродаваниот чај за слабеење ...

Серта гори петти ден, пожарите не стивнуваат

Пожарите не стивнуваат, синоптичарите ...

Пожарите не стивнуваат, синоптичарите ...