Палма де Мајорка во Шпанија е под вода, а поплавен е и аеродромот. Силен дожд синоќа поплави делови од популарната шпанска туристичка дестинација. Проблеми ...
сите 106 | | | веќе видена

Ова е автомобилот со кој `Xiaomi` сака да го ...

Островот на мртвите - изгледа како сцена од ...

ДРАМАТИЧНО ОБРАЌАЊЕ НА БАЈДЕН: „Ништо не смее да ...

(ВИДЕО) Голем успех: Оваа игра влезе во Топ 10 ...

Ангелот на смртта бил најголемиот садист во ...

[ВИДЕО] Брод удри во загрозена ајкула која имаше ...

(Видео) Изгаснат пожарот во Ново Село

Шведска тестира електричен „летечки“ траект: Може ...

Изгаснат е пожарот на куќите во Ново Село (ВИДЕО)

Изгаснат е пожарот на куќите во Ново Село (ВИДЕО)

(Видео) Починаа над 30 актери од серијата ...

(Видео) Струга со голчиштето на Спировски го ...

Отстранета е опасност: Хеликоптер на МВР исфрли ...

[ВИДЕО] Дронови како птици

(Видео) Горат плевна и три куќи во Ново Село во ...

Како глобалното затоплување го ослободи а ...

Прекрасна аеродинамика: Со „само“ 300 коњски сили ...

10 милиони за седум дена

(Видео) Најскапите лежалки на плажа се наоѓат во ...

Се хранел со месо од желки и пиел крв од галеби: ...

Монеке за трансферот во Партизан: Не знам кој ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Тренов: Скопје има пет-френдли ...

Зеленски: Треба да ја завршиме војната што побрзо

Започна со реализација проектот Малите ...

Полицијата на Капитол уапси еврејски активисти ...

Селтик го победи Манчестер сити во меч со дури ...

„Џокер 2“ во кино од 4 октомври

ПИЛЕШКИ КРИЛЦА: Познатото јадење на нов начин ...

Без партнери – ништо од иновацијата: Стојче ...

Нова голеада на Македонците во Шкотска, овој пат ...

Макрон одбива да ја именува премиерката што ја ...

Макрон одбива да ја именува премиерката што ја ...

Камала Харис води на анкетите, Трамп ја обвинува ...

Камала Харис води на анкетите, Трамп ја обвинува ...

Никол Кидман во нова драматична мини-серија на ...

Nintendo се обиде да го скрие тоа, но ние сепак ...

Дебакл на Партизан во Лублин, Динамо Киев славеше ...