Барањето мито, сексуални услуги, „купувањето“ магистерски и докторски тези, но и задолжителното купувањето учебници за да се положи испит или за да се добие ...
сите 67 | | | веќе видена

Македонската полиција го уапси Блерим Рамадани, ...

Нејзината мајка ја чуваше вистината од неа: како ...

Летна пита со шунка и краставици! Вкусен оброк за ...

Камен пијана ја пееше химната, посетителите во ...

[ВИДЕО] Украинците развиваат нов вид беспилотни ...

[ВИДЕО] Пејачка пред полн стадион пијана ја ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Драган Б. Костиќ: Ликот се ...

Авионите и хеликоптерите попладнево гаснат пожари ...

(ВИДЕО) Шестмина загинати во пожар во трговски ...

Париската градоначалничка заплива во Сена

Адел сака да се пензионира: „Ми треба голема ...

Македонското и уште седум малцинства во Албанија ...

[ВИДЕО] Ангелов: Романскиот авион „Спартан“ со ...

Сè уште велат „а бре Аман, ѝ текнало нејзе, таа ...

Кинески тајкун осуден во САД за измама од ...

Каде згреши Тајната служба, според Вол стрит ...

СДСМ: Нудиме бесплатна правна помош на сите ...

(Видео) Цветков: Со ребалансот ВМРО-ДПМНЕ не ...

30 години од најпознатиот пенал во историјата

„Икс-бокс“ ги покачи цените на „Гејм-пас“ услугата

Како град може да се олади за осум степени

Лефков: Филипче да каже од кои пари е изградена ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Крис Иванов: Ја напуштив ...

Колкаво е најмалото изобличување на некој аудио ...

Почина легендарниот германски диџеј и продуцент ...

Беснеат пожарите, гасне и романски „бомбаш“ ...

ДИМИТРИЕСКА-КОЧОСКА: Затекнавме држава во хаос и ...

Прв соло сингл на Вито Славевски

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Кристина и Ганчо – крокодилите од ...

Нов напад со дронoви врз американска воена база ...

(Фото/Видео) Сообраќајна несреќа во скопски ...

Oд утрово сите летала полетаа кон пожарите на ...

Нова серија на „Нетфликс“ ги воодушеви гледачите ...

Луѓето воодушевени од трејлерот за воениот филм ...

[ВИДЕО] Животната приказна на Мишел Обама ќе ве ...

[ФОТО/ВИДЕО] Во ова гратче никој не знае за ...

Линијата на пожарот на Серта е долга 30 километри ...