Наместо да купите погача во пекара, време е да направите домашна со неверојатен вкус. СОСТОЈКИ : 20 гр квасец 1 лажичка шеќер 50 мл масло 300 мл млеко 1-2 ...
сите 53 | | | веќе видена

Разорен земјотрес од 7,2 степени според Рихтер ...

ИМА 1.5 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Норвежанец направи ...

Нов филм користи ВИ за да ги прикаже Том Хенкс и ...

Премиерот Мицкоски на средба со Здружението на ...

Мадиќ: СДСМ целосно е подготвен за фер и ...

Мадиќ: СДСМ целосно е подготвен за фер и ...

Новиот вестерн на Кевин Костнер политички ...

(Видео) Поради изборни нерегуларности Петровска ...

Најстариот нерешен проблем во математиката (видео)

Заврши утринската емисија на „Слободен печат“ за ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Драган Данев: Аматеризмот го ...

Пеева Лауренчиќ: Спотовите на Киро Глигоров ги ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Скерлев: Се разбудивме со најнов ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Милан Стефановски, политиколог: ...

ВИДЕОАНКЕТА | Што очекувате од новата влада?

,,Мојата Македонија’’ во изведба на бисерното ...

[ВИДЕО] Цела зграда исчезна за секунда! Вака ...

[ВИДЕО] Голема дупка проголта фудбалско ...

[ВИДЕО] Голема дупка проголта фудбалско ...

Огнен Здравковски има нов бенд, песна во најава

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Ангеловски: Канабисот за 10 ...

Таско: Панчев и Пандев седат како Путин и Макрон

Дуетската песна на Јоце Панов и Дарко Филиповиќ ...

„Сега се чувствувам како идиот“: Еди Марфи откри ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Слабиот настап на Бајден ...

Се урна покривот на аеродромот во Њу Делхи, еден ...

Дебата Бајден/Трамп: Првиот збунет, вториот ...

Уругвај ја „торпедираше“ Боливија за четвртфинале ...

Уругвај ја „торпедираше“ Боливија за четвртфинале ...

(Видео) Плачко, уличарка, криминалци… Како ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

Храброст или лудост: Како изгледа Светското ...

(ВИДЕО) Навреди, обвинувања, Бајден несигурен, ...

(ВИДЕО) Украина изврши нов напад со дронови врз ...

(ВИДЕО) Среќата е на негова страна

Трапановски потпиша за Данди, нов Македонец во ...