Инцидент во Кичево при полагање на вториот предмет од државната матура. Родител на ученик кој бил отстранет од испитот заради поседување на телефон, вербално ...
сите 7 | | | веќе видена

Стивен Спилберг никогаш повеќе не сака да работи ...

Колумбија ќе игра против Аргентина во финалето на ...

(ВИДЕО) Samsung Galaxy Ring: Еден прстен да ...

Како едно куче испиша историја

Samsung ги претстави подобрените телефони на ...

Воткинс е џокерот од клупа, со гол во 91. минута ...

Воткинс е џокерот од клупа, со гол во 91. минута ...

(ВИДЕО) Грчка фрегата собори летало на Хутите во ...

Доктор тврди: Овој едноставен напиток може да го ...

[ВИДЕО] Њујорчани ги открија кантите за отпадоци

Владимир Четкар со ново музичко видео за песната ...

Мицкоски на НАТО Самитот: За државните интереси, ...

Никола Ѓурѓај за Канал 5 ТВ: Македонците од ...

Македонија како држава ќе промовира мир, ...

Стружани уште на полувремето со голема негатива: ...

И новите објекти без пречистителна, отпадните ...

ВИДЕО | Срамота е да биде „табу“ што жените во ...

(Видео) Со хеликоптер на МВР ставен под контрола ...

Конечно е објавен трејлерот за новиот ...

Како „Ферари“ на небото: Сив сокол постигнал ...

[ФОТО] Го нарекуваат „најубавиот затвореник“, а ...

[ВИДЕО] Со моќен говор Бајден го отвори Самитот ...

Никогаш полесно до муниција во САД, се продава ...

Никогаш полесно до муниција во САД, се продава ...

ВИДЕО | Скопје на +40 степени

ФОТО+ВИДЕО | Пакет пелени чини повеќе од казна за ...

„ИМА ФИРМИ ШТО ИМААТ И НАД ДВА МИЛИОНИ ЕВРА ОБРТ ...

„ИМА ФИРМИ ШТО ИМААТ И НАД ДВА МИЛИОНИ ЕВРА ОБРТ ...

[ВИДЕО] Смртоносниот „Ghostrider“ го носи ...

[ВИДЕО] Смртоносниот „Ghostrider“ го носи ...

[ВИДЕО] Смртоносниот „Ghostrider“ го носи ...

Лефков: Грдото лице на власта на СДС и ДУИ, ...

Страотна несреќа во Индија, се судрил автобус со ...

Новаково коло од Жељко Јоксимовиќ

ТЕШКА НОЌ ЗА ЖИТЕЛИТЕ НА АТИНА - поради пожари на ...

(Видео) Ова што го направи Аргентина е лудо, ...

Илјадници луѓе на контроверзниот шпански фестивал ...

Илјадници луѓе на контроверзниот шпански фестивал ...

Пожарникари спасувале деца оставени во ...