Единствениот услов кој стои пред нас и пред отворањето на преговорите е внесувањето на Бугарите во Уставот. Утре ќе видиме дали имаат 80 пратеници за некои ...
сите 502 | | | веќе видена

Самит во Вашингтон: НАТО одбележува 75 години ...

Цукерберг ги обвинува ривалите дека се обидуваат ...

Рецепт за МЕДНО СРЦЕ на посен начин: Подгответе ...

(ВИДЕО) Закани дека ќе му ја убијат фамилијата ...

Син ми исчезна во Грција кога имаше една година: ...

Кина и Белорусија одржуваат заеднички вежби кај ...

Oвие растенија кои „уживаат“ во радијацијата би ...

[ВИДЕО] Физиотерапевт: Луѓето над 50 години треба ...

[ВИДЕО]„Туристи одете си дома“, Шокантна сцена од ...

Најлудиот пенал на ЕУРО: „Тој прави будала од ...

Перински со градоначалниците од Скопскиот плански ...

[ВИДЕО] Автобус на ЈСП се „качил“ на жардињера ...

[ВИДЕО] Автобус на ЈСП се „качил“ на жардињера ...

[ФОТО/ВИДЕО] Ве нервира сообраќајниот метеж ...

ВИДЕОАНКЕТА | Колку време чекате автобус во ...

Дом или канцеларија? Да!

Рома договори засилување од 23 милиони евра, Де ...

Рецепт за посни полнети пиперки: Се прават во бел ...

[ВИДЕО] Драматично спасување на маж од длабока ...

(ВИДЕО) Лефков: Филипче сакаше да ја остави ...

Се враќаат на најголемата сцена по две децении: ...

Радоста кога ќе срушиш рекорд стар 37 години

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Попај: Нема секој глава за ...

Преврна? Нема проблем, Новак и Ник ќе помогнат

Дигиталното подмладување е сѐ пореалистично во ...

Тони Крос: „Германија не е веќе истата земја од ...

Објавен насловот на филмот со Бред Пит како ...

Јанис ја разби Хрватска, ја однесе Грција на ...

Јанис ја разби Хрватска, ја однесе Грција на ...

Јанис ја разби Хрватска, ја однесе Грција на ...

Џем од кајсии без шеќер! Намаз без конзерванси ...

(ВИДЕО) Судири меѓу екстремните левичари и ...

Новиот најспор лаптоп на светот ја покренува Doom ...

`Cybetruck` тестиран во Словачка: Паднал во река, ...

(Видео) Мицкоски од Вашингтон: Ќе оствариме ...

Украина бара од Западот подморници

Гори депонијата кај Миладиновци (ВИДЕО)