Направете млади компирчиња со прелив и имате оброк за целото семејство. СОСТОЈКИ : 500 гр млади компири масло 2-3 јајца 30 мл млеко 50 гр урда 1 мал домат ...
сите 34 | | | веќе видена

ФОТО| Британската принцеза Кејт се врати во ...

(ВИДЕО) Автомобил на руски офицер експлодира во ...

Цеца објави дует со Војаж на 51-иот роденден: ...

Магија на Меси и Ди Марија, Аргентина е спремна ...

(ВИДЕО) Украинскиот тенк преживеа директен удар ...

На планина, под ѕвездено небо: Најнеобичното ...

10 филмски премиери што не треба да ги пропуштите ...

10 филмски премиери што не треба да ги пропуштите ...

10 филмски премиери што не треба да ги пропуштите ...

10 филмски премиери што не треба да ги пропуштите ...

Студија од Шведска открива: Тетовираните луѓе ...

(ВИДЕО) Лидерите на Г7 му пееа роденденска песна ...

Субвенционираниот студентски оброк го „јаде“ ...

Субвенционираниот студентски оброк го „јаде“ ...

(Видео) Дончиќ херој, Далас го прегази Бостон

Аргентина убедлива против Гватемала во последната ...

Далас не дозволи „метла“ од Бостон во финалето на ...

(ВИДЕО) Оружен инцидент во супермаркет во Грција, ...

ПРИХОДИТЕ НА „ВАН ХОЛ“ ЗГОЛЕМЕНИ ЗА 99, ДОБИВКАТА ...

(ВИДЕО) Голема експлозија во магацин со ...

„ТОА БЕШЕ КОШМАР“: Ѕвездата на Титаник за прв пат ...

[ВИДЕО] `VW Tiguan` и `Peugeot 3008` фрлени од ...

Моќна Германија на стартот од ЕП, тешка ноќ за ...

[ВИДЕО] Израел користи оружје од среден век за да ...

[ВИДЕО] Стивен Кинг е воодушевен од моментално ...

Моќна Германија на стартот од ЕП, тешка ноќ за ...

Истражување открива кои изведувачи и песни луѓето ...

Истражување открива кои изведувачи и песни луѓето ...

Шкотите шутираат топки на најголемиот плоштад во ...

Шкотите шутираат топки на најголемиот плоштад во ...

Робот направил снимка од внатрешноста на Големата ...

Oфицијалната песна на Европското првенство мета ...

Scarface и уште 4 популарни (и култни) филмови ...

Scarface и уште 4 популарни (и култни) филмови ...

Scarface и уште 4 популарни (и култни) филмови ...

[АУДИО] Случајно објавена „вознемирувачка“ глетка ...

КАКО БЕШЕ ПРЕД ТРИ ГОДИНИ: Кјелини го задржа ...

(ВИДЕО) Километарски колони за излез од Скопје