Се смета дека да се биде вовлечен во црна дупка е една од најболната смрт која може да се замисли. Како и секој друг објект којшто ќе влезе во црната дупка и ...
сите 5 | | | веќе видена

[ВИДЕО] Наместо милионската сума која се појавила ...

Дончиќ шутна тројка преку Зубац и се посрамоти

Видеото е хит на интернет: Во Тибет тепачка за ...

ВИДЕО| Пропалестинските демонстранти се искачија ...

Епски дуел Тадеј Погачар - Вингегард на Тур де ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Д-р Костов: Најмалиот пациент е ...

Трамп во приватен разговор: Бајден ја напушта ...

Изјава пред мегданот од Шпанецот Хоселу

Андоновски: Поради „Балансерот“ закани од ДУИ за ...

Нов булевар до ГП „Богородица“ и почеток на ...

(ВИДЕО) Експлозија во фабрика за оружје во ...

Посна пита со дињи! Идеална за летните денови – ...

(ВИДЕО) Кевендиш собори рекорд на најпознатата ...

Ѓурѓај за Алфа: Лани ја алармиравме власта дека ...

Ја предвиде светската криза во 2008 година, а ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Со музика од Бетовен, „грумер“ од ...

Тијана Дапчевиќ не сакала да ја сними ОВАА песна, ...

Тијана Дапчевиќ не сакала да ја сними ОВАА песна, ...

[ВИДЕО] Американски авантурист ги посетил сите ...

Јувентус добива конкуренција: Артета го сака хит ...

Јаневска: Волшебно стапче да имаме до септември ...

Овена ли рокот во Тиквешијата?

Овена ли рокот во Тиквешијата?

Сите патишта водат кон неизбежниот дебакл за ...

Сите патишта водат кон неизбежниот дебакл за ...

Македонец ја запроси саканата од Украина на ...

Време е за кино: Играат одлични филмови за деца ...

Време е за кино: Играат одлични филмови за деца ...

Ураганот Берил ги опустоши Карибските острови, ...

Норвешка министерка ги покажа голите гради на ...

Демирал вчера испиша историја на Европските ...

Бразил одигра реми со Колумбија и како втор оди ...

Бразил одигра реми со Колумбија и како втор оди ...

(ВИДЕО) Ураганот Берил разнесе острови на Кариби: ...

(ВИДЕО) Ураганот Берил разнесе острови на Кариби: ...