Излезноста до 11 часот на претседателските 2080 места од вкупниот број запишани гласачи – 1096219, гласале 141087 гласачи, односно 12,87%. Најголема излезност ...
сите 297 | | | веќе видена

СТРАВОТ КОРПУПЦИЈАТА ЈА ЧУВА: Мито, сексуални ...

СТРАВОТ КОРПУПЦИЈАТА ЈА ЧУВА: Мито, сексуални ...

„Бомба“ на „Марка“: Перез го договорил најскапиот ...

[ВИДЕО] Рој пчели ги „зароби“ патниците во ...

[ФОТО/ВИДЕО] 75 илјади демонстранти ја опколија ...

5 предлог филмови за тинејџери кои се полни со ...

5 предлог филмови за тинејџери кои се полни со ...

Направете вкусна мусака со модри домати, по грчки ...

ВИДЕО | Новата надеж на Реал Мадрид донесе победа ...

Ендрик во 96. минута му донесе победа на Бразил ...

(ВИДЕО) Нападнати јуниори на фудбалски натпревар ...

Курти на Парадата на гордоста: Косово гарантира ...

Чоколадна торта со само 3 јајца! Лесно се прави ...

Хрватска за прв пат ја победи Португалија, Србија ...

Хрватска за прв пат ја победи Португалија, Србија ...

[ВИДЕО] Инцидент во Кичево: Родител вербално ...

[ВИДЕО] Жирафа зграпчила дете (2) на сафари среде ...

[ВИДЕО] Израел ослободи четворица заложници кои ...

[ВИДЕО] Прогласен најдобриот ресторан на светот ...

Путер погача со кашкавал! Мека и вкусна, подобра ...

ДА ГО ВРАТИМЕ ЗВУКОТ НА ДАМЈАН – Одржан ...

ДА ГО ВРАТИМЕ ЗВУКОТ НА ДАМЈАН – Одржан ...

ИДФ спаси четири заложници во операција во ...

ИДФ спаси четири заложници во операција во ...

[ВИДЕО] „Њујорк пост“: НАТО се подготвува за ...

Митева: Ветивме и исполнивме – со 2/3 мнозинство ...

Новиот `Lamborghini` цели на 900 коњски сили

(Видео) Петровска: За само 10 дена Мицкоски три ...

(Видео) Костадиновска – Сточевска: Несоодветни ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Гледаме политички пазар, без ...

(ВИДЕО) Битиќи: Зголемувањето на бројот на ...

Македонизмот носи гласови за елитата, но нема ...

(ВИДЕО) Филипче: Недостасува јавна и експертска ...

10 авантуристички филмови кои ќе ве „прошетаат“ ...

(ВИДЕО) Апасиев: Гаши го прекршува Уставот за ...

(ФОТО + ВИДЕО) Украинските одбранбени сили ги ...