Работничките права се кршат, не се почитуваат докрај. Работниците не ги знаат доволно своите права од причина што често се менува Законот за работни односи и ...
сите 84 | | | веќе видена

Прв европски трофеј за Олимпијакос, Фиорентина ...

Прв европски трофеј за Олимпијакос, Фиорентина ...

(ВИДЕО) Украина го отвора третиот камп за воени ...

Фустан во боја на лето: Славната пејачка ...

Фустан во боја на лето: Славната пејачка ...

[ФОТО/ВИДЕО] Повторно заедно: Калиопи и Ромео ...

[ФОТО/ВИДЕО] Повторно заедно: Калиопи и Ромео ...

Годишнина од трагичната смрт на проколнатиот ...

Совршен викенд за тројца претставници на ...

Македонија против Унгарија, Холандија и Гвинеја ...

ВИДЕО | СП поткаст: Културно-забавниот живот во ...

Општина Крива Паланка го објави Статутот на ...

(Видео) Повторно еруптираше вулкан на Исланд, ...

(Видео) Повторно еруптираше вулкан на Исланд, ...

(Видео) Едно лице загина откако паднало во мотор ...

(Видео) Едно лице загина откако паднало во мотор ...

Европски мини-серии што задолжително треба да ги ...

Европски мини-серии што задолжително треба да ги ...

[ВИДЕО] Дневницата на странските експерти на ...

Корисниците на Нетфликс пишуваат дека оваа трилер ...

Со промоцијата на новиот албум Калиопи го почна ...

Официјално: Закажан реванш од „борбата на векот“!

[ВИДЕО] Српскиот министер тврди дека за малку ќе ...

НБА Топ 5: Вечер во знакот на Лука Дончиќ (ВИДЕО)

Вулканите на Венера можеби сѐ уште се активни

ВИДЕО | Панчев: Репликата на дресот од Бари ми ги ...

Наједноставен рецепт за млади компири со зачини и ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Насер Зибери: Народниот ...

Најлош резултат од 1995 година: Филмот кој доби ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Алтипармаков: Европеизацијата ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Волак: Пракса од најрана возраст ...

Стоилковски: Покрај исклучени сали, на Хирургија ...

„Фуриоза“ заработи само 32 милиони долари во ...

На денешен ден пред 33 години, Панчев и Најдоски ...

Октоберфест од сега најави дека ќе забрани една ...

Октоберфест од сега најави дека ќе забрани една ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Москва го обвинува НАТО дека ...

Најтешките моменти од својот живот ги преточи во ...